Teslimat ve Tedarik Koşulları

TESLİMAT VE TEDARİK KOŞULLARI

Covid-19 salgını sebebi ile çalışanlarımızın sağlığını korumak için aldığımız önlemler nedeniyle siparişinizin teslimatında gecikme yaşanabilmektedir. Siparişiniz 10 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir. Kargo firmaları tarafından teslimat tarihi öncesinde SMS veya telefon yolu ile bilgi verilmektedir. Yaşanan bu gecikme karşısında göstereceğiniz anlayış için şimdiden teşekkür ederiz.

Sipariş verdiğiniz ürünler firmamızın anlaşmalı olduğu Yurtiçi, Aras ve PTT kargo ile tarafınıza ulaştırılacaktır.

Ortalama teslim süreleri: Özel Kargo Şirketi'yle tahmini 3-10 gün ve her halükârda 30 günlük yasal süre içerisinde teslimat yapılmaktadır.

Sipariş tutarı 150,00 TL ve üzeri durumlarda kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacaktır. Belirtilen limit altındaki siparişlerinizin kargo masrafları tarafınıza aittir.

Sipariş sürecinde kargo firması ve ücret seçenekleri adres aşamasından sonra kargo sayfasında bildirilmektedir. Şu kadar ki, satış anında yürüttüğümüz ve/veya www.sayokitabevi.com'da şartlarını ilan ettiğimiz kampanyaların sonucuna bağlı olarak söz konusu kargo ücretinin tamamını ya da bir kısmını tarafınıza yansıtmayabiliriz.

Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu ve buna benzer bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

Temin süresi; vermiş olduğunuz siparişlerin tedarik edilip kargoya verilmesine kadar geçen süredir. Kargoya verildikten sonra ki süre temin süresi içerisinde değildir.

Her gün saat 16:30'a kadar verdiğiniz siparişler; 1-10 iş günü içerisinde, siparişinizi oluştururken seçmiş olduğunuz kargo şirketine teslim edilir. (Havale siparişlerinde ödeme onaylandıktan sonra geçerlidir.) Bayram ve resmî tatillerde verilen siparişler, tatil gününden sonraki ilk iş gününde hazırlanmaya başlar.

www.sayokitabevi.com bir e-ticaret alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle;

bilgi@sayo.com.tr adresimiz ya da 0216 330 2 666 numaralı telefonlardan irtibata geçebilirsiniz.

Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz.

Favorilerim Menü
Top